GRATIS KUNSTENPARCOURS
BEELDEND WERK

——————————————

Astrid Collectief ● Plan B & Nikolas LestaegheF.O.T.A. & Ilke GersStudio mxmxmKolijn Jagersma


Elias Cafmeyer ● Sibran Sampers ● Mirte van Duppen ● Willem Boel ● Clarisse Bruynbroeck & Ralph Collier ● Alice Vanderschoot ● WORM Rotterdam ● Gijsbert van der Wilt & Natasha Rijkhoff


De Tank ● Young Ones Academie Brugge ● Young Curators ● Viktor Van Hoof ● Jakob Van den Broucke ● Florien Allemeersch ● Tobias Knockaert ● Amber De Saeger ● Janne Claes ● Gijs Coenen ● Lisette De Greeuw ● Sidney Aelbrecht ● Elias Ghekiere ● Niels Vaes ● Louise De Groef ● Levi Stoops ● Nico Verhaegen

THEATER & PERFORMANCE

——————————————

GRATIS:

——————————————

Doorlopend ● Radio Roeien Met Riemen
Verrassing ●
Eva Elaine
17:30 ● ‘Your Choice’. Interactieve route
van Kolijn Jagersma 
18:00 ● Snelschilderen met Emiel
20:00 ● Mirek Coutigny
20:30 ● Senne Vanderschelden
& Marius Lefever
21:15 ● Shadowtennis performance door f.o.t.a. & Ilke Gers


——————————————

€ 5:

——————————————

19:30 ● Simon Baetens

‘Liquid Dreams’
> Bestel tickets <



LIVE MUZIEK

——————————————

19:00 ● TRANSISTORCAKE

20:30 ● GAMEBOYZ II MEN

22:00 ● TRISTAN

23:00 ● VIEZE MEISJE



KONVOOI BY NIGHT

(AFTERPARTY)

——————————————

Hosted by IKE / Visuals by Adina Balatova
Picture Below by Adina Balatova

——————————————

00:00 ● SLIMFIT
02:30 ● ALFRED ANDERS





Mark

GRATIS KUNSTENPARCOURS
BEELDEND WERK

——————————————

Astrid CollectiefPlan B & Nikolas LestaegheF.O.T.A. & Ilke GersStudio mxmxmKolijn Jagersma


Elias Cafmeyer ● Sibran Sampers ● Mirte van Duppen ● Willem Boel ● Clarisse Bruynbroeck & Ralph Collier ● Alice Vanderschoot ● WORM Rotterdam ● Gijsbert van der Wilt & Natasha Rijkhoff


De Tank ● Young Ones Academie Brugge ● Young Curators ● Viktor Van Hoof ● Jakob Van den Broucke ● Florien Allemeersch ● Tobias Knockaert ● Amber De Saeger ● Janne Claes ● Gijs Coenen ● Lisette De Greeuw ● Sidney Aelbrecht ● Elias Ghekiere ● Niels Vaes ● Louise De Groef ● Levi Stoops ● Nico Verhaegen

THEATER & PERFORMANCE

——————————————

GRATIS:

——————————————

Doorlopend ● Radio Roeien Met Riemen
Verrassing ●
Eva Elaine
12:00 ● de zwarte zusters
14:00 ● de zwarte zusters
14:00 ● ‘Your Choice’. Interactieve route door Kolijn Jagersma
15:00 ● ‘Traagste Fietswedstrijd’ door
f.o.t.a. en Ilke Gers
16:00 ● de zwarte zusters
16:00 ● Senne Vanderschelden
& Marius Lefever
18:00 ● Snelschilderen met Emiel
21:15 ● Finale ‘Traagste Fietswedstrijd’
 

——————————————

€ 5:

——————————————

19:30 ● Mette Sterre

‘Fingerlicking Bedtime Stories’> Bestel tickets <
 
LIVE MUZIEK

——————————————

19:00 ● JASON & RHONDA
20:30 ● FRANKIE
22:00 ● BABYLON TRIO

23:00 ● CHRISTOPHE CLEBARD



KONVOOI BY NIGHT (AFTERPARTY)

——————————————

Hosted by Ike
Visuals by Viktor Van Hoof
Picture Below by Viktor Van Hoof

——————————————

00:00 ● VICTOR DE ROO
02:30 ● TALA DRUM CORPS







GRATIS KUNSTENPARCOURS
BEELDEND WERK

——————————————

Astrid CollectiefPlan B & Nikolas LestaegheF.O.T.A. & Ilke GersStudio mxmxmKolijn Jagersma


Elias Cafmeyer ● Sibran Sampers ● Mirte van Duppen ● Willem Boel ● Clarisse Bruynbroeck & Ralph Collier ● Alice Vanderschoot ● WORM Rotterdam ● Gijsbert van der Wilt & Natasha Rijkhoff


De Tank ● Young Ones Academie Brugge ● Young Curators ● Viktor Van Hoof ● Jakob Van den Broucke ● Florien Allemeersch ● Tobias Knockaert ● Amber De Saeger ● Janne Claes ● Gijs Coenen ● Lisette De Greeuw ● Sidney Aelbrecht ● Elias Ghekiere ● Niels Vaes ● Louise De Groef ● Levi Stoops ● Nico Verhaegen

THEATER & PERFORMANCE
——————————————
GRATIS:
Doorlopend ● Radio Roeien Met Riemen
Doorlopend ● Voetballen op het sportveld van f.o.t.a. & Ilke Gers
Verrassing ● Eva Elaine

14:00 ● YOU CAN CALL ME PAGE
18:00 ● Snelschilderen met Emiel
20:45 ● Sergeant
00:00 ● Senne Vanderschelden
& Marius Lefever

——————————————

€ 5:

——————————————

19:30 ● Jeff Aendenboom & Naomi van der Horst

‘KONINGINPUINHOOP’
> Bestel tickets <
LIVE MUZIEK

——————————————
18:00 ● LUCKY GREEN CAMEL
20:30 ● WILLY ORGAN
22:00 ● BOMBATAZ
23:00 ● CASSE COUILLES



KONVOOI BY NIGHT
(AFTERPARTY)

——————————————

Hosted by Ike
Visuals by IKE

——————————————

00:00 ● MAYBE TONIGHT
03:00 ● IKE SOUNDS